Adventné Brno

30.10.2017 10:28

Dátum: 2.12.2017

Odchod: o 7.hod. z autobusovej zastávky vo V.K.

Príchod: o 18.-19.hod.( záleží, čo všetko si budeme chcieť pozrieť)

Program: hrad Špilberk- Kasematy a Rozhľadňa podľa záujmu ( ak niekto nebude chcieť ísť, ostane na nádvorí), presun do mesta- prechádzka ku katedrále sv. Petra a Pavla, obedňajšie voľno ( možnosť najesť sa na trhoch alebo v okolí), prehliadka Kostnice u sv.Jakuba ( tí, čo majú záujem), voľno v centre- na viacerých miestach bude program, ktorý si môžete pozrieť.

Vziať: deti PAS, dospelí OP, kartičku poistenca, teplé oblečenie, dáždnik alebo pršiplášť, české koruny, jedlo a nápoj

Suma: 12,-€ - cestovné+ poistenie ( ak dostaneme peniaze zo ZRPŠ, žiakom bude väčšia časť peňazí vrátená)

Vstupné na Špilberku a v Kostnici: záleží, koľko nás bude, je možná nejaká zľava, ale v tomto momente môžem uviesť len plné vstupné a to:

Kasematy- 90/50Kč; Rozhľadňa- 50/30Kč; Kostnica- 140/70Kč ( dospelí/deti).

POZN.: Keďže ste sa viacerí rodičia pýtali, či môžete ísť, samozrejme áno, pokiaľ bude voľné, ale myslím, že nepôjdu všetci, ktorí sú prihlásení na krúžok.

Prosím, aby ste sa mi nahlásili čím skôr, najneskôr do 20.11.2017. Do tohoto dátumu treba zaplatiť 12,-€. Peniaze- české koruny za vstupy budem vyberať až v autobuse. Prosím nahlásiť aj záujem o jednotlivé prehliadky, hlavne o Kostnicu, lebo tú musím objednať ( je veľký záujem a bez objednania sa tam všetci nedostaneme).

Žiaci 1.stupňa môžu ísť, ale musia chodiť stále so mnou, aj keď bude rozchod, ibaže by s nimi boli rodičia. Žiaci 2.stupňa sa môžu v centre mesta pohybovať v skupinke (najmenej traja).

Mgr. Renáta Gaurová, vedúca krúžku